Pirkimas ir pristatymas

Žemiau išdėstyti pirkimo elektroninėje parduotuvėje tvpro.lt etapai:

1. Prisijungimas;

2. Prekių pasirinkimas;

3. Pristatymo informacija;

4. Mokėjimo informacija;

5. Užsakymo išsiuntimas ir gavimas.

 

1. Norėdami nusipirkti prekes, prisijunkite prie sistemos arba užsiregistruokite, jeigu esate naujas vartotojas. 

Registracija mūsų parduotuvėje jokiu būdu neįpareigoja Jūsų pirkti, tačiau suteikia Jums papildomas galimybes tvarkyti savo užsakymus.

 

2. Norėdami nusipirkti prekę, jos aprašymo puslapyje įrašykite norimą kiekį ir paspauskite "Įdėti į krepšelį" - prekė pateks į Jūsų asmeninį krepšelį, kurio turinį visuomet matysite tinklalapio dešinėje pusėje.

Norėdami patekti į savo krepšelį, pagrindiniame meniu paspauskite "Krepšelis". Čia matysite prekes, kurias pasirinkote, tarpinę pirkinio sumą, galėsite trinti įrašus, koreguoti kiekius. Atlikę bet kokius koregavimus, būtinai paspauskite "Atnaujinti", o norėdami sugrįžti į  prekių katalogą, paspauskite "Tęsti pirkimą". Galutinai suformavę savo pirkinių krepšelį, paspauskite "Pirkti".

 

3. Pateksite į formą "Pristatymo informacija". Čia matysite pristatymo adresą, kurį įvedėte prisiregistravę. Jeigu norite, kad prekės būtų pristatytos kitu adresu, paspauskite "Keisti adresą" ir užpildykite atitinkamą formą. Toliau pasirinkite pristatymo būdą "Pristatymas per kurjerius" ir paspauskite "Tęsti". 

 

4. Apmokėjimas už prekes atliekamas bankiniu pavedimu:

 

5. Užsakytos prekes bus pristatytos po apmokėjimo įskaitymo į Pardavėjo banko sąskaitą. Kurjerių tarnyba pristato prekes Jūsų nurodytu adresu darbo dienomis nuo 8.00 val. iki 16.00 val. 

 

Jeigu turite klausimų, rašykite mums adresu info @ tvpro.lt arba skambinkite telefonu + 370 (6) 10 18 444